Sponsor Bağlantılar

Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

 

Okey Oyunu bir çoğumuzun bildiği ve zaman zaman sıkıldıkca oynadığımız bir oyun biçimidir. farklı kişiler ile oynamakta olduğunuz bir çeşidi yanı sıra Burada en büyük özelliği ise Mobil olarak oynayabilmemizdir. Aynı zaman da Klasik Okey diye de adlandırabileceğimiz ve Okey Plus gibi uygulamaların yanı sıra bir çok farklı Okey kavramını bir arada toplamış olan oyundur.

 

Yapmanız gereken ilk olarak başladıgınız da Play tuşunu kullanarak oyuna başlamanız gerekiyor. Taşlar dagıtıldıkdan sonra ilk olarak sıra Size gelir ve her zaman ki gibi 4 lü takım halinde devam etmeniz gerekiyor. Rakiplerinizin başarılı oldugunu düşünürsek zamanlamanızı iyi belirleyerek taşlarınızı düşünerek dizmeniz gerekiyor. bu sayede yeni gelicek olan taşları da dogru bir şekilde dogru zaman da dizebiliriz.

 

Şimdi hiç zaman kaybetmeden bu keyif verici Okeyde sizde olmak istiyorsanız hemen başlayabilirsiniz. oyun tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır. Dilerseniz de arkadaşlarınız ile paylaşarak birlikte oynayabilirsiniz.

0/5 - 0
Reklamlar
Reklamlar
r