En Güzel Kraloyun

Hedef nedir? kelime anlamı olarak ulaşılmak istenen ya da elde edilmek istenen yer için çaba gösterme gayret anlamına gelir. Peki internet ortamında bu hedefleri doğru düzgün yerine getirebilen kaç adet site bulunuyor? bunun cevabı site sahipleri tarafından cezbedici, kullanıcılar açısından ise oldukça olumsuz.

 

Bu olayı şu şekilde açıklayabiliriz; Sitelerin çoğu yapılan işin önemsizliği nedeniyle kullanıcıları iten işler zincirine uyarak ilgisiz davranmanın dahilinde, gelen kullanıcıların isteksizliği o siteye bir daha girmeme hissi gibi sonuçlar doğurduğu için bunların tam tersine site sahipleri tarafından kendi yaptıkları iş bazında avantaj, kullanıcılar için dezavantaj olmakla beraber oldukça can sıkıcı bir durum olarak karşımıza geliyor.

 

Peki siteler tarafından yapılan bu kadar iş içerisinde işini hakkıyla yapan siteler yokmu? tabikide var. Kendisine kraloyun kelimesini slogan belirlemiş olan bu sitelerden biride bugün incelemekte olduğumuz www.oyunoyna.biz sitesidir.

 

Bu site kaliteyi kendine hedef belirlemiş hedefleri doğrultusunda ilerleyen yaptığı işi bilen ve bunların dahilinde yaptığı işin hakkını fazlasıyla alan, siteye giren ziyaretçilere aşılayan bir sitedir.

 

O kadar olumsuzluklara rağmen kendini olumlu yönleri ile ön plana çıkarmış güven hissini ziyaretçilerine aşılamış hem görsellik ile ön planda olan hemde site içi eklenen oyunların büyük bir titizlik ile seçilerek gelen ziyaretçilerin karşısına çıkarılması bunların dahilinde oyun açıklamalarını özenle hazırlamış herşeyden öte anlaşılabilir olması bu siteye büyük bir artı katıyor.

 

Sitenin tanınmasında büyük rol oynayan "Kral Oyun" kelimesi ziyaretçilerin oldukça beğenisini almış yüksek oranda oynanarak farklılığını ortaya koymuştur.

r