Sponsor Bağlantılar

Kullanıcılarına çok farklı sorular yönelten ve bunların bir çoğunlugunu kişisel hayatımızdan seçerek sizlere sunan bir Zeka Testi diyebiliriz. bir çoğumuzun vajtini ayırması gereken ve oldukça başrılı soruları ile bizleri şaşırtan bu test uygulaması için biraz zaman ayırmamız gerektiğini söyleyebilirim.

 

Uzun zamandır güncellenen ve soruları günümüz de 70 e kadar ulaşmış olan Aptallık Testi Oyunu bi nevi bizlerin zekasını ölçebilen sorularla doludur. Bu sayede arkadaşlarımız ile de paylaşabileceğimiz muhteşem soruları ile kendimizi ve etrafımızda bulunan insanların zekalarını kıyaslayabiliriz. ismi her ne kadar garip gibi görünsede yapımında büyük emek harcanmış Neşeli bir uygulamadır

 

Aynı zaman da dilerseniz de arkadaşlarınızla da paylaşarak sosyal medya üzerinden çözüm yapabilirsiniz. Şimdilik kılavyenizin yön tuşlarını kullandıkdan sonra Play butonu ile başlayabilirsiniz. Sakın hızlı hızlı çözmek için soruları es geçmeyin arkadaşlar. Bazı sorular da sizden süre isteyerek devam edebilir ve bu süre içerisinde soruları çözmeniz gerekiyor.

0/5 - 0
Reklamlar
Reklamlar
r